אדריכלים ומעצבים

איתכם מהרגע הראשון

האדריכל הוא זה שמעניק נשמה וחיים לחלומות הלקוח. קל לדבר, אבל קשה לבצע – וכמוך, אנחנו יודעים זאת. כל פרוייקט הינו שילוב בלתי-אפשרי של צרכים, רצונות, ומגבלות.

אנו כאן בשבילך מהרגע הראשון, מציעים את עזרתנו בתכנון הפרטים הקטנים שיעשו את ההבדל הגדול ויהפכו את הסקיצה הראשונית והבסיסית לתוכנית מושלמת וישימה.

אתה מביא לנו את גרעין הרעיון, ואנו נעזור לך למצוא את חבילת מוצרי החשמל שיתאימו ביותר.

בחירה בקלי-קלות

תוכנית טובה מתחילה בתכנון טוב.

אתה האדריכל, ואתה הוא זה שמכיר את הלקוח ואת צרכיו הייחודיים. השלב הראשון לאחר ששרטטת את התוכנית הראשונית היא להרים אלינו טלפון. כבר בשלב מוקדם זה, נוכל לעזור לך לוודא כי התוכניות מתאימות להיצע הקיים בשוק, שהתהליך ירוץ בצורה חלקה וצפויה, ושכל הפרטים הקטנים ילובנו מתחילה כדי למנוע הפתעות לא נעימות כמו מדידות לא מדוייקות או מיקום לא מוצלח שיעכבו את העבודה.

יחד נבחר חבילת מוצרי חשמל מותאמת באופן מדוייק ללקוח, לפי צרכיו האישיים, העיצוב, השטח, והתקציב.

שלח לנו סקיצה ראשונית… ובוא נתחיל.

תכנון מיזוג מושלם

אחד המרכיבים העיקריים – אך השכוחים ביותר משום מה – של תכנון מושלם הוא המיזוג והשלכותיו על עיצוב החדרים.

תקרה מונמכת, מאייד נסתר, מיקום המזגן על הקיר…כל אלו הינם בחירות עיצוביות לא פחות מאשר טכניות, וככאלו, אמורות להילקח בחשבון התכנוני.

גם פה אנחנו כאן בשבילך, נותנים לך את כל המידע הנדרש כדי שתוכל להגיע לפתרון האולטימטיבי שיהפוך את התוצאה הסופית למושלמת, יסודית, מחושבת וחלקה. זהו בדיוק ההבדל בין תכנון טוב לתכנון מצוין

התאמה לכל תקציב

כל לקוח וצרכיו האישיים. אם זהו לקוח המתעתד להגשים את כל חלומותיו הישנים באמצעות העיצוב שלך, או כזה המחפש דווקא פרקטיות ופונקציונליות תוך חיסכון בתקציב – אנו מכבדים כל לקוח ודרישותיו ומתאימים עבורו את החבילה המושלמת לצרכיו הספציפיים.

פשוט קל!

הכירו את המערכת החכמה והאינטראקטיבית שלנו, שהופכת את מבצע בחירת המוצר הנכון לקלה ומהנה!

המערכת החכמה שלנו מאפשרת לך לחפש, להשוות, לבדוק, ולהחליט מתוך סל קניות מותאם אישית לצרכים שציינת, מבלי לייגע את עצמך בסינון כמות אדירה של אפשרויות לא רלוונטיות.

כל הצעת מחיר כוללת קישורים ומידע מפורט. הסל שלך מתעדכן תוך כדי שיחה איתנו במוצרים המתאימים לצרכים הייחודיים של הפרוייקט המדובר.

גם ההזמנה הסופית תכלול הרבה יותר מאשר רק רשימת מוצרים. תוכל למצוא בה כל פרט שתזדקק לו במהלך התכנון והעיצוב: מים, חשמל, גז, מידות, ודרישות מיוחדות.

המעבר בין בחירת מוצר להטמעתו בתכנון מעולם לא היה קל ופשוט יותר!

משלוח והתקנה

הזמן שלך יקר ומוגבל. גם זמנו של הלקוח.

זמני הגעת המוצרים שלנו מדוייקים וצפויים. תוכל להמשיך בסדר היום שלך בראש שקט – אנו נעדכן אותך כשהמשלוח בדרך.

וכמובן, אנו עומדים מאחורי כל מוצר שלנו ומעניקים לך שירות יסודי, מקצועי ואדיב.